Ninja Chicken

Ninja Chicken 1.5.3

Ninja kurczak w dynamicznej grze zręcznościowej

Zalety

  • Łatwe sterowanie
  • Odpowiedni poziom trudności
  • Spora dawka humoru

Wady

  • Prosta grafika

Bardzo dobry
8

Ninja Chicken to darmowa gra zręcznościowa na Android. Wyróżnia się sporą dawką niewyszukanego humoru oraz wysoką grywalnością. Jeśli lubisz dobre gry tego typu, Ninja Chicken na pewno Ci się spodoba.

W Ninja Chicken sterujemy kurczakiem, który najwyraźniej bardzo lubi biegać. Niestety, na jego trasie znajduje się mnóstwo przeszkód, które trzeba przeskoczyć lub pod którymi trzeba się przeczołgać. Innym utrudnieniem są wystrzeliwane z armat psy, które potrafią skutecznie zatrzymać tytułowego ptaka.

Zadaniem gracza jest ukończenie krótkiej trasy biegu, ale także zebranie odpowiedniej ilości żołędzi, monet lub złożenie jaja w gnieździe. Na początku może się to wydawać proste, ale wraz z przechodzeniem kolejnych etapów zadanie robi się coraz trudniejsze. Trasa roi się on przeszkód, a zdobycie wymaganej liczby monet bywa czasem wyjątkowo kłopotliwe.

Sterowanie w ninja Chicken jest rozwiązane w bardzo wygodny i intuicyjny sposób. Naszym bohaterem należy sterować dwoma wirtualnymi przyciskami, które znajdują się w lewym i prawym dolnym rogu wyświetlacza. Kontrola nad kurczakiem nie stwarza więc żadnych problemów.

Ninja Chicken to świetna gra, która gwarantuje zabawę na kilka godzin. Graficznie wprawdzie nie powala, ale dzięki łatwemu sterowaniu i wciągającej rozgrywce zachwyci nawet wymagających graczy. Jeśli szukasz nowej, ciekawej gry - pobierz Ninja Chicken!

Ninja Chicken

Download

Ninja Chicken 1.5.3

Opinie użytkowników o Ninja Chicken